Twój styl pielęgnacji

Kalendarz Skinology 2021

Problemy ze skórą to tylko objaw zaburzeń Twojego dobrostanu. Jeden element zaczyna szwankować, a za nim idą kolejne. By mieć wszystko pod kontrolą należy być systematycznym, wnikliwie obserwować swoje ciało i dawać mu to czego potrzebuje. Dzięki kalendarzowi Skinology poznasz moje najlepsze sposoby na piękną i zdrową skórę.

By pobrać beauty kalendarz na 2021 rok zapisz się na mój newsletter dostępny poniżej. Co miesiąc otrzymasz ode mnie nowe informacje uzupełniające porady z kalendarza. To materiały tylko dla moich subskrybentów – w podziękowaniu za Twoją obecność i tworzenie społeczności Skinology – urodomaniaczek, które chcą świadomie dbać o swoją skórę! 🙂

Ps. Możesz dołączyć w każdej chwili!

bezpłatny

Zapisz się na newsletter
Analiza kosmetyczki

Analiza kosmetyczki

Usługa analizy kosmetyczki ma na celu przede wszystkim zbadanie Twojej domowej pielęgnacji od A do Z, by zbudować pasującą do twojego stylu pielęgnacji i typu cery plan kosmetyczny szyty na miarę. Z mojej analizy dowiesz się:

  • które kosmetyki musisz usunąć z pielęgnacji i czym je zastąpić
  • jak łączyć składniki aktywne, by były bardziej skuteczne
  • jaka jest prawidłowa kolejność stosowania produktów, które posiadasz
  • spis produktów, które powinnaś wypróbować

Analizę kosmetyczki wykonuję zdalnie – zgłoś się rzez formularz:

99 zł

Napisz do mnie
Konsultacje kosmetologiczne

Konsultacje kosmetologiczne

Konsultacje powstały z myślą o każdym, kto chce poznać tajniki świadomej pielęgnacji i rozwiązać problemy z cerą pod okiem profesjonalisty. Pierwszym krokiem po zgłoszeniu jest wypełnienie ankiety oraz przesłanie zdjęć skóry. Drugi krok to stworzenie Twojego kalendarza pielęgnacji oraz pliku PDF zawierającego pakiet zaleceń, wskazań i porad, które będziesz mogła realizować samodzielnie w domu, by uzyskać wspaniałe efekty. Standardowo wysyłam je w ciągu 48 godzin od otrzymania od Ciebie wszystkich niezbędnych informacji. Jeśli masz ochotę na wideokonferencję i wspólne omówienie planu pielęgnacji, to zaznacz to w wiadomości, a umówimy się na konkretny termin.

Jestem dla Ciebie 7 dni w tygodniu – gdy masz jakieś wątpliwości, to po prostu pisz, a ja pomogę.

Napisz do mnie, ustalimy termin konsultacji i szczegóły współpracy

199 zł

Napisz do mnie